Realizace zahrad

Po vypracovaném projektu a zaplacení zálohy dochází k provádění realizace. Vše začíná likvidací plevele na pozemku totálním herbicidem, dále následují hrubé terénní úpravy jako je např. rozvoz zeminy, hloubení jam pro budoucí vodní prvky či navážky k přípravě skalek.

Poté následuje vysazování stromů a tvorba záhonů. Záhony mohou být odděleny od trávníku jak plastovým neviditelným obrubníkem, tak pomocí betonových travních lemů. Po zakrytí výsadby netkanou textilií, přichází na řadu položení závlahového systému. Nakonec se všechny záhony zasypou mulčovací kůrou nebo kamením. Travní plocha se realizuje až na závěr, nejprve se důkladně prokypří, srovná a uválí. Potom se rozvede automatická závlaha a nakonec se vše připraví zakladačem trávníků. Poté zbývá už jen výsev a konečné uválení.

Realizace zahrady může trvat od několika málo dní po dlouhé měsíce, záleží na tipu zakázky a přírodních podmínkách. Některé úkony jako třeba kultivace či svařování rybníkových folií nelze provádět za vlhkého počasí.

Chcete krásnou zahradu? Začněme spolu...

  • Přijedeme k Vám a sdělíte nám Vaše představy
  • Připravíme Vám 3D pohledy a po schválení kalkulaci
  • Poté dohodneme termíny a připravíme smlouvu o dílo
  • Nyní můžeme realizovat
Chci realizaci zahrady